Alanya taşıma şirketi olarak her profesyonel şirketin yaptığı gibi biz de işine oldukça önem veren bir şirketiz. İşine önem veren bir işletme en başta müşterilerine daha sonra işine önem vermelidir. Müşteri kalitesi yapılan işçiliğinde kalitesini gösterir. Yıllardır bu işin içinde olmamızın ve başarılı olmamızın nedeni siz değerli müşterilerimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi bugünlere getirmiştir. Öncelikle hepinize teşekkür ederiz.

Eşya taşımak her yiğidin harcı değildir. Daha doğrusu ‘’nakliyecilik’’ herkesin yapabileceği bir iş değildir. Tecrübe ve kaliteli bir işçilik isteyen nakliyeciliği yalnızca eşya taşımak olarak nitelendirmek doğru değildir. Nakliyecilik içinde ambalajlama, taşıma, yerleştirmeyi barındırır. Bunlar da dikkati içinde barındırır. En ufak bir dikkatsizlik birçok soruna neden olur. Bu nedenle profesyonellik önemlidir. Aksi takdirde müşterilerin isteklerine cevap verilemez ve hızlı bir çalışma sergilenemez.

Eşya taşımak sadece bir eşyayı güç ile taşımak olarak düşünülmemelidir. Eşya taşıma esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır ve bunun bilincinde olan kişiler tarafından bu iş yapılmalıdır. Eğer bilinçli kişiler yapmazsa eşyalarınız kaybolabilir veya zarar görebilir. Ambalajlama, yükleme ve yerleştirme esnasında önceliğimiz daha çok zarar görebilecek veya kaybolabilecek eşyalara önem vermektir.  Örneğin yemek takımları kırılmaya çok müsait eşyalardır ve bunların ambalajı oldukça önemlidir. Beyaz eşyalar zarar görmeye oldukça müsait eşyalardır. Aynı şekilde bu eşyaların da paketlenmesi önemlidir. Aynalar, kitaplıklar, raflar, dolaplar, oturma eşyaları gibi eşyaların paketlen-mesi de oldukça önemlidir. Kısacası çabuk zarar gören eşyaların paketlenmesi eşya taşıma işleminde oldukça önemlidir.

Alanya sigortalı eşya taşıma konusunda uzman olan Alanya nakliyat şirketi bu hususlara oldukça önem vermektedir. Tecrübesiz firmalar gibi basit bir paketleme işlemi yapmıyor ve eşyaları yerleştirirken, taşırken özenle çalışıyor. Sizler de tecrübeli firmalar ile çalışırsanız işleriniz en hızlı şekilde biter ve işçilikten memnun kalırsınız.  Çalışacağınız firmaya yardımcı olmak isterseniz yalnızca özel eşyalarınızı güzelce paketleyerek üstüne kırılabilir eşya tarzında yazı yazabilirsiniz. Yerleşirken kendi işinizi kolaylaştırmak adına kutulara yemek takımı, makyaj malzemeleri, kıyafet tarzında isimlendirmeler yaparsanız çok daha rahat bir şekilde yeni adresinize yerleşebilirsiniz.

Eşyalarınız taşınırken pür dikkat bir çalışma gösteriyoruz. En ufak bir dikkatsizlik birçok problemi beraberinde getireceği için ve sizleri mağdur etmemek için çok dikkatli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Kesinlikle eşyalarınız taşınırken herhangi bir zarar görmez. Bizden kaynaklanan herhangi bir hatayı telafi etmekle sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle sigortalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Güvenebilir ve bizden yardım alabilirsiniz.